Rugard Beauty Liquid
Beauty Liquid Pack

Udržte si svůj
mladistvý a zářivý vzhled

Na jedné straně je individuální proces stárnutí genetický a je výsledkem predispozice, na druhé straně hrají vnější faktory rozhodující roli. Zejména škodlivé vlivy prostředí (např. UV záření, znečištění ovzduší), stres, nevyvážená strava a příliš málo pohybu a spánku urychlují stárnutí kuže. Dbejte bezpodmínečně na zdravý životní styl a pečujte dostatečně o vaši plet’. Další podporu poskytují cílené doplňky výživy. Tím se lze vyhnout nedostatku živin duležitých pro plet’. To vytváří nejlepší podmínky pro zářivou a mladistvou plet’.

do obchodu

RUGARD Beauty Liquid
Přirozeně zářivě krásná

BEAUTY-KOMPLEX V PRATICKÉ AMPULI
kolagenový hydrolyzát snižuje tvorbu vrásek a zlepšuje elasticitu pleti
kyselina hyaluronová váže vlhkost a je nezbytná pro udržení pružnosti pleti
biotin, zinek a vitaminy C a E dodávají pleti cenné živiny

Beauty Liquid - přirozená krása

Komplexní složení
pro zářivou pleť

Aby byla naše pokožka zdravá a zářivá, musí být dostatečně zásobena živinami.

RUGARD Beauty Liquid proto kromě kolagenu a kyseliny hyaluronové obsahuje i další složky duležité pro výživu pokožky.

1

Vitamin C

známý také jako kyselina askorbová napomáhá tvorbě kolagenu chrání buňky před oxidačním stresem
2

Vitamin E

obsažen jako α-tokoferylacetát (provitamin, který tělo dokáže velmi dobře převést na vitamin E) důležitý antioxidant
3

Zinek

základní stopový prvek pro zdravou pokožku účastní se procesu dělení buněk
4

Biotin

součást komplexu vitaminu B důležitý pro zdravou pokožku a vlasy

Struktura kůže se mění
s přibývajícím věkem

Mladá kůže

Rugard - mladá kůže

Stárnoucí pleť

Rugard - stará kůže

Dvojitá síla proti
předčasnému stárnutí kůže

Schématické znázornění kůže ukazuje, že kolagen a kyselina hyaluronová hrají klíčovou roli při stárnutí kůže

1

Kolagen

Již od dosažení dospělosti se obsah kolagenu v kůži začíná postupně snižovat – přibližně o 1 % každý rok. Kolagen je zvláště důležitý pro napnutí a elasticitu, a proto je rozhodující pro mladistvě vypadající plet’.
2

VERISOL® – kolagen v nejlepší formě

Ale není kolagen jako kolagen. RUGARD Beauty Liquid obsahuje značkový kolagen VERISOL®, který splňuje nejvyšší standardy kvality a jeho účinnost byla klinicky prokázána. Například zlepšení elasticity kůže bylo pozorováno již po čtyřech týdnech používání a vrásky byly významně redukovány. Další studie prokázala, že již po pul roce byla méně viditelná i celulitida.
3

Kyselina hyaluronová

Kolagenová struktura kůže je uložena v pojivové tkáni pokožky (dermis). Zde se nachází úložiště vlhkosti. Rozhodující pro vázání vlhkosti je především dostatečný přísun kyseliny hyaluronové. Pokud je pokožka nedostatečně hydratována, stává se ochablou, křehkou a prohloubí se vrásky.

1Oral Supplementation of Specific Collagen Peptides Has Beneficial Effects on Human Skin Physiology: A Double-Blind, Placebo-Controlled Study; Proksch E., Segger D., Degwert J., Schunck M., Zague V., Oesser S. Skin Pharmacol Physiology, August 2013; 2Oral Intake of Specific Bioactive Collagen Peptides Reduces Skin Wrinkles and Increases Dermal Matrix Synthesis; Proksch E., Schunck M., Zague V., Segger D., Degwert J., Oesser S. Skin Pharmacol Physiology, Dezember 2013; 3JOURNAL OF MEDICINAL FOOD, J Med Food 00 (0) 2015, 1–9, DOI: 10.1089/jmf.2015.0022, Dietary Supplementation with Specific Collagen Peptides Has a Body Mass Index-Dependent Beneficial Effect on Cellulite Morphology; Michael Schunck, 1 Vivian Zague, 2 Steffen Oesser, 1 Ehrhardt Proksch, 3

Rugard_sixth

RUGARD Beauty Liquid
přirozeně zářivě krásná

Aby byla naše pokožka zdravá a zářivá, musí být dostatečně zásobena živinami. RUGARD Beauty Liquid proto kromě kolagenu a kyseliny hyaluronové obsahuje i další složky důležité pro výživu pokožky.

Rugard